4 Березня 2014
Прес-репортаж “Довкілля: етапи порятунку” в читальному залі ЦБ
4.03.2014 року в приміщенні читального залу ЦБ (вул. П. Орлика, 5) відбувся прес-репортаж «Довкілля: етапи порятунку», приурочений до відзначення Всесвітнього дня збереження дикої природи.
В прес-репортажі бібліотекарі читального залу акцентували увагу присутніх на критичному стані дикої флори і фауни України, довкілля загалом, наголосили, що в деяких регіонах України деградація має незворотний характер. Також, у своєму виступі вони висвітлювали цікаву та корисну інформацію про різноманітність, красу та цінність дикої природи України, діяльність мережі природно-заповідного фонду, міжнародну співпрацю в світлі Конвенції про міжнародну торгівлю природними видами флори та фауни.
Розповідь бібліотекарів супроводжувалася мультимедійним тематичним матеріалом під назвою «Духовна сила народу – у збереженій природі».
Бібліотекарі читального залу ЦБ підготували книжкову викладку «Збережемо цілісність і красу дикої природи», на якій були представлені наступні матеріали:
Бурковський О.П. Лісопокритій території – статус заповідної зони / О.П. Бурковський // Екологічний вісник. – 2013. – №4. – С.10-12.
Гетьман В.І. Гармонія культурного ландшафту у красі заповідної природи / В.І. Гетьман // Географія та економіка в сучасній школі. – 2013. – №5. – С.43-45.
Гетьман В.І. Канівський заповідний край: [Канівський природний заповідник і його проблеми] / В.І. Гетьман // Екологічний вісник. – 2012. – №7-8. – С. 37-40.
Дербак М.Ю. Стратегія збереження і відтворення ландшафтного та біологічного різноманіття в Національному природному парку «Синевир» / М.Ю. Дербак // Екологічний вісник. – 2012. – №11-12. – С.27-28.
Перга Т. Екологічна політика як інструмент зближення України є ЄС / Т. Перга // Зовнішні справи. – 2014. – №1. – С.44-47. та інші.
Проведений захід став приводом для роздумів про збереження довкілля та його окремих складових в ім’я майбутнього.
Відповідальна за проведення заходу бібліотекар читального залу Часник В.В.