Відеопрезентація «Живописних справ майстер».

Тарас Шевченко – геній багатогранний, але у пам’яті нащадків він довго жив тільки як геніальний поет. Шевченко – поет заслонив собою Шевченка -високоталановитого маляра, видатного рисувальника та дуже тонкого й високомайстерного гравера. Як уже знаємо, художній хист “прокинувся” у Тараса Григоровича дуже рано – ще в дитинстві. Цей талант привів Шевченка до Академії художеств, рятував у найтяжчі хвилини життя од відчаю і розпуки.
Мистецька спадщина Шевченка довгий час знаходилась у приватних колекціях і не була доступна широким колам. Люди, до яких потрапили роботи художника, часто не уявляли собі їхньої цінності. Недооцінка малярських творів Шевченка пояснюється ще й тим, що він писав невеликі полотна (найбільше – «Катерина»), а твори малих розмірів. За життя поета жоден його сучасник не мав повного уявлення про Шевченка як художника. Але зараз його творчість посідає особливе місце. Він став основоположником реалізму в українському образотворчому мистецтві.
Для того, щоб краще пізнати художню спадщину Кобзаря, у бібліотеці-філії №22 (с. Тисменичани, вул. Грушевського, 54) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради була підготовлена відеопрезентація «Живописних справ майстер».

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top