Детальніше

Територія розваг «Дітям світу сонце й мир»

«Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими»
О. Вайльд 

Бібліотекарки центральної бібліотеки для дітей (вул. Степана Бандери,8) централізованої бібліотечної системи Департаменту культури Івано-Франківської міської ради створюють у бібліотеці атмосферу радості, захоплення, затишку, щоб маленькі читачі, підлітки та юнацтво вважали бібліотеку місцем цікавого проведення часу, з охотою бігли до бібліотеки у вільний від навчання час. До Всесвітнього дня дитини, що відзначається кожного року 20 листопада, бібліотека підготувала для своїх відвідувачів територією розваг: іграшки на будь-який смак, ляльковий театр, настільні ігри, перегляд мультфільмів і, звісно, цікаві книжки. З кожною дитиною, яка цього дня завітала до бібліотеки, говорили про Всесвітній день дитини, коли, де і чому цей день був запроваджений, про основні статті Конвенції про права дитини. Дітлахам пропонували знайти в казках чи інших творах, які вони читали, приклади порушення прав дитини. Діти згадували героїв, розповідали, в яких моментах були порушені їх права, і це було для малечі пізнавально й весело. Бібліотека подарувала відвідувачам у Всесвітній день дитини радість спілкування, пізнання навколишнього світу, можливість пограти улюбленими іграшками, доторкнутись до творчості через ляльковий театр, просто побути у теплому, світлому, сучасному дитячому закладі! А про війну ми сьогодні не говорили! Ми всією Україною, усім миролюбним світом наближаємо мир на нашу землю, щоб наші діти і діти всього світу росли під сонцем у мирі і щасті!  

Детальніше

21 листопада – Всесвітній день телебачення!

ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ЦЕ СВІТ, ЦЕ ОКО В ПРОСТІР!

  Завдяки телебаченню ми щодня дізнаємося про різні події з життя нашого міста, країни, світу. Праця телевізійників допомагає людям відчути причетність до процесів сучасності, відкриваючи широкі можливості для людських контактів і спілкування. Всесвітній день телебачення Міжнародний день, що відзначається на пропозицію Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй щорічно, 21 листопада, починаючи з 1997 року.  Воно стало невід’ємною частиною нашого повсякденного життя, інформацією та вікном у світ. Телебачення, яким ми його знаємо сьогодні, виникло не за одну ніч. Ідея передачі рухомих зображень по повітрю зачаровувала винахідників протягом багатьох років і зачаровує і досі – це  чудова штука,  демократія, сучасна форма. Сьогодні в житті держави і в житті кожної людини роль електронних засобів масової інформації  стрімко росте. Розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, і телебачення – невід’ємна складова нашого часу. Без них неможливий суспільний прогрес, економічне зростання, просування до європейських і світових стандартів розвитку суспільства. Сьогодні, під час війни, роль телебачення,  набула нового значення. Фахівці цієї галузі стали голосом правди, який лунає далеко за межі нашої країни. Їхні матеріали не лише інформують, а й об’єднують. Телебачення має допомагати жити під час війни його дивляться в окупації. Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів – всіх тих, хто відповідально  ставиться до обраної справи – висвітлення подій . Вітаємо всіх зі святом всіх дотичних до цієї благородної професії. Бажаємо вам натхнення і процвітання, гарного настрою сьогодні та завжди! Нехай всі ваші сміливі плани будуть реалізовані! Радуйте глядачів і слухачів своїми знахідками та досягненнями, залишайтеся завжди цікавими, не втрачайте своєї індивідуальності! Міцного здоров’я, миру, спокою нам усім  та благополуччя вам і вашим сім’ям!

Детальніше

Презентація історично-драматичного роману Юліани Нестерович “Казка про Червоного Змія” [

🖇📚🍁Сьогодні, 20 листопада, у читальному залі центральної бібліотеки Івано-Франківської МЦБС відбулася презентація історично-драматичного роману Юліани Нестерович “Казка про Червоного Змія” [видавництво “Богдан”]📖

🚂Письменниця завітала до нас із містечка Гусятин, що на Тернопільщині. Під час спілкування, читачі мали змогу дізнатися більше про творчість та особисіть п. Юліани↩️
💡Так письменниця народилась 22 серпня 1999 року в мальовничому містечку Гусятин. Закінчила ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Гусятин. Під час навчання зарекомендувала себе як юна поетеса, журналістка, казкарка, ведуча. Була неодноразовою переможницею шкільних, районних, обласних та Всеукраїнських конкурсів та олімпіад.
🗞Роботи Юліани друкувались в газетах “Наше слово”, “Вісник Надзбруччя”, “Вільне життя”, “Журавлик”, “Розкажіть онуку”, в альманахах “Проба пера – 2”, “Подільська толока”. Її поетичні твори звучали зі сцени під час читання патріотичної поезії, звучали по радіо.
Зараз дівчина є аспіранткою Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка.
📖“Казка про Червоного змія” – дебютний роман авторки, який у 2022 році здобув спецвідзнаку Міжнародного літературного конкурсу “Коронація слова” від КНУ ім. Т. Шевченка за кращий патріотичний твір🇺🇦
💬Модераторка Тетяна Нємцева підібрала питання до письменниці, відповіді на які розкрили цей твір зусібіч.
🎨 “– Ця книга з першого погляду впливає на читача, його візуальне бачення. Створюючи раніше фотовідгук, я була захоплена естетикою обкладинки, створеною художником Олегом Кіналем. Черлено-біла палітра, чорно-білі форзаци, сіре лясе – перше враження незабутнє”, – поділилася бібліотекарка.
💬Письменниця зачитала уривок із книги, що занурило присутніх у атмосферу цього твору й підняту ним проблематику.
Бібліотекарка Марія Зіняк, котра напередодні прочитала “Казку про Червоного Змія” поділилася своїми враженнями й зауважила, що найбільше її розсмішив момент, коли баба била голову колгоспу.
💬Завідуюча Абонементу ЦБ розповіла щемкі спогади зі свого дитинства, котре припало на змальований у книзі історичний період, а також подарувала Юліані книгу “Непрості” Тараса Прохаська. І ще й таку особливу: форзац прикрашало вирізане Ольгою Михайлівною жовте пастальне серце з побажаннями.
💬Директорка Івано-Франківської МЦБС Оксана Миронівна Вовк привітала Юліану Нестерович теплими, сповненими світла словами й подарувала букет білих, немов пухнасті хмаринки, хризантем!
🗞На завершення бібліотекарки вручили Юліані крафтовий випуск газети на згадку про сьогоднішню подію, яку доповнили різнокольоровими серцями із побажаннями.
📸За фото подяка колегам п. Ользі Кирсті та Марії Зіняк.
✒️Відповідальна за проведення заходу бібліотекарка Тетяна Нємцева.
Детальніше

Історичний фото подіум «Мужність творить перемогу, єдність творить непереможених»

 «В єдності сила народу. Боже, нам єдність подай!»
Українська пісня-молитва

20 лютого ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні. «Небесною Сотнею» називаємо всіх загиблих на майдані, які безпосередньо брали участь в Революції Гідності у грудні 2013 по лютий 2014 років. Цього року вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні проходитиме під гаслом «Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни». Це жалобний день, але він не лише про смуток та смерть, він також про героїчну боротьбу, самопожертву, готовність захищати незалежність України. Вони були перші, Герої Небесної Сотні! Сьогоднішні герої, воїни ЗСУ, волонтери, всі, хто працює на перемогу, продовжують справу Героїв Небесної Сотні мужньо протистояти ворогу! Центральна бібліотека для дітей (вул. Степана Бандери,8) централізованої бібліотечної системи Департаменту культури Івано-Франківської міської ради презентувала для відвідувачів бібліотеки книжково-ілюстративну виставку «Мужність творить перемогу, єдність творить непереможених». Виставка містить документальні книжки про Революцію Гідності, художні твори, фотопортрети Героїв Небесної Сотні, питання до обговорення. Відвідувачі бібліотеки ознайомилися з інтерактивною книжково-ілюстративною виставкою «Мужність творить перемогу, єдність творить непереможених», згадували листопадові події 2013 року та імена Героїв Небесної Сотні, долучилися до обговорення «Герої, які змінили історію», переглянули відео, створене Національним музеєм Революції Гідності.

Детальніше
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top