Бібліопанно “Мої мрії про мир”.

   Новий рік розпочався зі Всесвітнього Дня миру і Дня всесвітніх молитов про мир. Мир і Перемога – два найзаповітніші бажання кожного українця, навіть найменшого. Тому ми із нашими найменшими читачами мріяли про мир. Свої мрії відображали у малюнках та виробах із паперу. А наше бібліопанно “Мої мрії про мир” вийшло дуже яскраве і світле як і наше майбутнє, на яке ми так чекаємо.

 

Детальніше

Айстопер «Азбука Брайля – спосіб читання»

  Для мільйонів незрячих людей засобом спілкування, освіти та доступу до інформації є шрифт Брайля — унікальний тактильний рельєфно-крапковий шрифт, названий на честь свого винахідника. З метою підвищення обізнаності про значення азбуки для реалізації прав сліпих і слабо зрячих людей, у 2019 році Генеральна Асамблея ООН постановила відзначати 4 січня Всесвітній день азбуки Брайля – у день народження Луї Брайля. Саме він свого часу створив те, що допомагає людям з вадами зору читати, писати, працювати на комп’ютері і грати на музичних інструментах.

Детальніше

Інформаційний буклет “Поет. Лікар. Гуморист”

“В Степані Руданськім… має Україна одного з тих поетів, що за життя писали багато, а за злиднями приватного і публічного життя публікували дуже мало, і яким аж пізно до смерті пощастило у читачів”, — зазначав І. Франко (І, 306). 

 

6 січня 1834 року  народився Степан Руданський, поет, перекладач, етнограф, лікар. З нагоди його 190-ї річниці від Дня народження в бібліотеці-філії №14 (вул. Олександра Довженка,12) МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради 4 січня увазі користувачів читального залу представлений інформаційний буклет  “Поет. Лікар. Гуморист”,  виставка творів письменника, а також роздруківки самобутніх скоромовок, ліричних віршів, балад. С.Руданський прожив насичене, яскраве, хоча і коротке життя. Освіту здобув у Шаргородській бурсі (1841–1849) та Кам’янець-Подільській духовній семінарії, яку закінчив 1855.

Детальніше
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top