Майстер-клас “Майстриня осінь надихає”

Кожна пора року по своєму прекрасна, але жодна красою не зрівняється з осінню.  Недарма її називають золотою, багатою, щедрою. Величава красуня осінь в золотому одязі розмалювала нашу землю різними барвами. У осені багато граней та багато фарб. Вона тепла і холодна, вона різноманітна і чарівна, яскрава і туманна, по своєму магічна і таємнича.  Своєю багатоликістю відтінків і чарівною красою, чарами перевтілення природи, осіння пора надихала багатьох майстрів. Краса осені надихає письменників, які оспівують її за допомогою слова; художники зображають красуню осінь кольоровими барвами. Осінь надихнула і нас зробити з кленових листочків чарівний букет троянд.

2 жовтня бібліотека-філія №1 по роботі з дітьми (Мазепи,11А) МЦБС департаменту культури Івано-Франківської міської ради провела майстер-клас “Майстриня осінь надихає” з людьми “золотого віку” у   відпочинковому комплексі “Лімниця”.

З завзяттям взялися до праці присутні на майстер-класі люди “золотого віку”. Вони творчо підходили до роботи, і виробляли справжні шедеври.

Працюючи, вони слухали вірші про осінь, а також розповідь про те, як люблять осінь в Японії та Кореї. В Японії багато хто вирушає на “пошук  осінніх барв” – японці спеціально подорожують, щоб помилуватися барвами осені. Багато корейців їдуть в гори і отримують нагороду – незабутні пейзажі. Вони спостерігають, як з ранкової імли виринають вершини гранітних скель, оздоблених багряним намистом з буків і кленів.

Наш майстер-клас надихнув людей “золотого віку” на творчість. Вони сказали, що і далі будуть виготовляти поробки не тільки з кленових листочків, але й з інших дарів осені.

Відповідальний за проведення Яковойко Н.Я. Марковська О.М.

Детальніше

«Осінній бал наших років»

2.10.2019 року у бібліотеці-філії №2 (вул. Карпатська, 14) МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради відбулась зустріч-вшанування «Осінній бал наших років» (до Міжнародного дня людей похилого віку).

Це − свято чисте і світле, свято наших батьків, бабусь і дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов, шану та вдячність. Часто саме на плечі дідусів та бабусь лягає виховання онуків. Нерідко саме вони замінюють нам тата і маму. Адже наші батьки на роботі, і у них часто просто не вистачає часу, щоб відповісти на всі ваші «чому?», щоб розповісти казочку, заспівати пісеньку, навчити вишивати чи майструвати. От і доводиться звертатися до бабусь та дідусів. А вони — все встигають, на всі запитання відповідають.

Добро неможливе без любові до ближнього, до себе, до Життя. Допомогти іншому – це значить принести дрібку добра, шматочок сердечності, крапельку милосердя. Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердечність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі і біді − це в характері нашого народу.
В цей осінньо зігрітий день і час хочеться сказати, поважайте дорогих вам рідних, будьмо чуйними у ставленні до них, − людей похилого віку, бо це є наріжним каменем людяності. Поважаймо, шануймо, робімо добро!
Відповідальні за проведення: Дяків Р. Б., Цібій С. О.

Детальніше
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top