Літературний анонс «Невтомний трудар із Каменяревої «робітні»

26 січня 2019 року відомому українському письменнику Степану Пушику виповнилось б 75 років. Творчість Степана Пушика, може, як мало кого із сучасних письменників, на диво багатогранна. Його без перебільшень можна іменувати людиною франківського гарту чи невтомним трударем із Каменяревої «робітні», який у «поті чола», не покладаючи рук, постійно відчував потребу бути в русі, в неспокої, в пошуках, у праці.

З нагоди цієї ювілейної дати в бібліотеці – філії №8 (Блавацького,1) МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради 25 січня 2019 року відбувся літературний анонс для учнів 10 класу ЗШ№6.

Бібліотекар ознайомила присутніх зі сторінками біографії, творчими здобутками, громадською діяльністю С. Пушика у нашому краю. Ознайомила користувачів з книжковою виставкою «Художній світ Степана Пушика», також був перегляд відеороликів про С. Пушика. На завершення заходу бібліотекар повідомила – творчість С. Пушика заслуговує незгасної уваги і поваги. Він її заслужив. Бо літературна нива Пушика – чесна і трудна. Бо Пушик – один із небагатьох сучасних українських письменників, у художньому Слові якого живе народна Правда.

Підготувала масовий захід Гринишин О.М.

Детальніше

Ювілейна посвята “Степан Пушик: літератор, науковець, громадянин”

26 січня 2019 року у  бібліотеці-філії №3 (вул. Хоткевича, 52а) Івано-Франківської  МЦБС Департаменту культури міської ради для широкого кола користувачів відбулася ювілейна посвята “Степан Пушик: літератор, науковець, громадянин”, присвячена 75-річчю від дня народження українського письменника, літературознавця, фольклориста, журналіста, громадсько-культурного і політичного діяча, кандидата філологічних наук, професора Прикарпатського університету ім. В. Стефаника.

Бібліотекар розповіла про життєвий і творчий шлях нашого краянина. Присутні дізналися, що Степан Пушик досліджував міфологію слов’ян, фольклор та історію краю, писав про відомих українських культурних діячів. Автор багатьох поетичних та прозових збірок, фольклорних записів, книжок для дітей, літературознавчих та краєзнавчих праць, розвідки про карпатське коріння Т. Шевченка «Славетний предок Кобзаря», дослідження про «Слово о полку Ігоревім», про слов’янську та праукраїнську міфологію «Бусова книга», повість про Володимира Івасюка «Блискавиці б’ють у найвищі дерева». Оригінальні вибрані твори вийшли в 6 томах (7 книгах), у 7 окремих збірках видано записи народних казок, пісень, українських тостів, приповідок. З цими та іншими творами письменника познайомились читачі бібліотеки.

Відповідальна за проведення Озарко М. М.

Детальніше
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top