Виставка однієї газети “Всеукраїнська газета “День”- живий бренд періодики”

screenshot_1 screenshot_2З 28 жовтня по 4 листопада в бібліотеці-філії №5 (вул. Галицька 100) тривала виставка однієї газети “Всеукраїнська газета “День”- живий бренд періодики” з нагоди 20-річчя видання.
Щоденна всеукраїнська газета “День” розпочала свою діяльність в м. Києві у вересні 1996 року. Наразі вона виходить українською, російською, англійською мовами (головний редактор Лариса Івшина).

Протягом тижня відвідувачі ознайомлювалися з рядом просвітницьких проектів колективу цього видання: “Маршрут №1” (тематичний щомісячний глянець), “Бібліотека газети “День”(видання нових книг), “Фотоконкурси”, “Україна Inkognita”(цікаві історичні факти про Україну), “Літня школа журналістики” та ін. Також усі бажаючі могли переглянути цикл із шести передач про діяльність газети “Підсумки з Василем Зимою” на каналі Еспресо.

Дорослі читачі насолоджувалися читанням актуальних статей на різноманітну тематику: новини, політика, культура (кіно, театр, музика декоративне мистецтво та ін.), суспільство, новітні технології, екологія, історія України, прес-клуб “Дня” (рецензії, огляди, анонси програм, фільмів, книжкові новинки). Рубрика “Один день із життя міста” створювала для читачів ілюзію мандрівки мальовничими куточками нашої Батьківщини.

А от сторінки проекту “Українці – читайте!” наповнені інформацією, що заохочує користувачів нашої бібліотеки до книги та до читання. Тут можна дізнатися про незвичайні книги американської художниці Марії Мордвінцевої-Кілер; ретро-проект фотохудожниці Ольги Лисенко; дивовижні книгарні у телефонних будках, у кав’ярнях; бібліотеку на колесах, бібліотеку в парку; переносний острів читання … Також газета “День” розповідає про проекти Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації (“Я – молодий сучасний бібліотекар”, “Молодь читає”та ін.)

Як бачимо газета тримає країну в інтелектуальному тонусі, не повчає і не нав’язує своєї точки зору, а просто намагається донести до кожного з нас цікаву інформацію для роздумів.
Відповідальна: Козак-Дидич М.В.
Фотоконкурс та скринька скарбів і багато інших вітамінів для розуму (у скриньку входили журнали, книги видані колективом газети, а також насіння чорнобривців із Нагуєвичів – батьківщини Івана Франка).

Поділіться цим записом в:
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Top