«Затишок своїми руками»

Наш гурток «Умілі руки»  – це сім’я зі своїми традиціями, правилами. Приємно бачити результати своєї праці, коли дитина не тільки навчилася щось робити своїми руками, але і навчилася спілкуватись з іншими дітьми. Під час майстер-класів діти розвиваються, в них з’являється відчуття колективу.

З 1.02 по 8.02 2018 р. в бібліотеці –філії №1 (вул. Вовчинецька, 206) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міськвиконкому діяла виставка творчих робіт «Затишок своїми руками».

        Ось і промайнув рік. Сьогодні ми підводимо підсумки роботи гуртка «Умілі руки». За цей рік діти навчилися опановувати різні техніки виготовлення: sweet- дизайн, канзаши,орігамі, квілінг, декупаж, фетрова аплікація, люрексові пухнасті дротики та інші. Організовуючи виставку робіт гуртківців,  ми старалися поєднати їх з книгами, які є в нашій бібліотеці. В книгах діти знаходили цікаві, неординарні, оригінальні ідеї, які втілювали на майстер-класах.

Працівники бібліотеки і надалі будуть залучати гуртківців до активної праці, прививати любов до народної творчості, культури, збагачувати духовний світ дітей, навчати їх розуміти прекрасне, цінувати його, створювати його самим.

Поділіться цим записом в: