«Щеплення» від страху з книжкою Діани Амфт «Як полюбити павученя?»

12 червня в центральній бібліотеці для дітей відбулися читання під відкритим небом у рамках проекту «Літо+». Читаємо дуже милу, забавну, просту за сюжетом книжку німецької авторки Діани Амфт «Як полюбити павученя?»

Книжка проста на перший погляд. Маленька павучинка Леле задається питанням: «Чому люди нас бояться?» Відвідуючи багаточисельну рідню, вона задає усім одне хвилююче її запитання і знаходить відповідь на нього. А що ж читач? Маленький і не тільки? Як не дивно, мандруючи разом з павучком, читач позбавляється фобій до різного роду комах.

Дуже часто ми боїмося чогось і навіть не можемо зрозуміти чому. А головне, не знаємо, як подолати цей страх.

Книжка Діани Амфт допоможе розібратися у власних страхах та подолати їх. Адже ми боїмося невідомого та незрозумілого. Книжка розказує нам дуже милу історію про допитливого павучка, який живе своїм життям і не становить загрози людині. Павучинка Леле дивується, чому люди їх жахаються, ставить багато запитань оточуючим та робить дуже правильний висновок: «Мені здається, що ми боїмося тільки того, що для нас незрозуміле. І можливо, якщо все сприймати таким, як воно є, страху не залишиться… »

Читаючи книжку, ми подружилися з павучком та його дивовижною родиною, побачили комашине життя та їхні турботи. Вони нам стали зрозумілі.  А яскраві, теплі, дуже живі ілюстрації художниці Мартіни Матос допомогли викликати позитивні емоції, полюбити павучка та хвилюватися за його долю.

Страх зник, адже з’явилася любов до маленької, милої комашки. «Страх – це відсутність любові. Щоб перестати боятися, тобі потрібно заповнити своє серце любов’ю», – пише маленьким читачам у передмові до книжки директор видавництва «Час Майстрів» Олег Симоненко.

Остання сторінка перегорнута – «щеплення» від страху відбулося. Серце наповнилося любов’ю, а розум – новими знаннями про світ, в якому ми живимо.

Відповідальна за підготовку та проведення заходу бібліотекар Томілова Лілія

Поділіться цим записом в:
Top