Фестиваль умільців «Від ремесла до творчості»

7 квітня в центральній бібліотеці для дітей (вул. С.Бандери,8. Т.: 53-25-97) відбувся фестиваль умільців «Від ремесла до творчості». Несприятлива погода завадила багатьом дітлахам прийти на фестиваль. Проте невелика кількість дітей не стала причиною для скасування заходу. Кожен навпаки отримав достатню кількість уваги. Учасники майстер-класу вчилися робити з кольорового паперу метелика та весняну квітку.

Майстер-клас для дитини – це школа радості. Маленький читач попадає в атмосферу яскравих барв, де є все, що потрібно для роботи. Нічого не забороняється: ріж кольоровий папір, клей, вирізай, пробуй, експериментуй. Кожна дитина на майстер-класі відчуває себе дослідником. Як же цікаво пізнавати світ у колі однодумців, вчитися робити щось нове, перебуваючи у приємній ігровій атмосфері. Кожен учасник таких майстер-класів отримує масу задоволення від того, що відбувається.

Учасники фестивалю умільців «Від ремесла до творчості» вже не вперше беруть участь у майстер-класах по створенню різноманітних поробок з кольорового паперу. Тому кожен проявляв свою індивідуальність і в той самий час вчився, як можна декорувати своє помешкання. Діти створили своїми руками метелика та весняну квіточку. Створені вироби привчають дітей до краси і вишуканості. Вони будуть служити прикрасою у дитячій кімнаті та спогадом про приємні часи, проведені у бібліотеці.

Відповідальна за підготовку та проведення заходу Атаманюк Леся.

Поділіться цим записом в: