“У книги немає канікул”

Щороку  на початку літа ми відзначаємо прекрасне свято радості та одвічної мрії – Міжнародний день захисту дітей. Адже саме в дітях дорослі прагнуть бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

1.06.2018р. в бібліотеці – філії №1 по роботі з дітьми,(Гетьмана Мазепи, 11 – А) Івано – Франківської МЦБС, Департаменту культури Івано – Франківської міської Ради було проведено літературно – ігрове свято яке розпочало акцію “У книги немає канікул”.

Під час святкування дітям було запропоновано взяти участь у конкурсі дитячого малюнку не на папері, а на асфальті “Заради усмішок дітей”. Дітлахи з задоволенням малювали ліс, квіти, сонце і навіть інопланетян і отримували в подарунок розмальовки та гелеві кульки, котрі розмалювавши і загадавши бажання відпускали в небо, щиро вірячи, що їхні бажання збудуться. Діти  взяли участь у святковій вікторині “Відгадай казкового героя” та інших цікавих розвагах.

На свято завітали  веселі і усміхнені діти. То ж нехай ці посмішки та гарний настрій залишаться з ними на довгі роки, а їхнє дитинство буде щасливим та безхмарним. Адже у малечі не повинно бути нещасливого дитинства і за це маємо відповідати ми дорослі, тому що турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.

Відповідальна за проведення Марковська О.М.

Поділіться цим записом в:
Top