Творча година-сюрприз “Зробимо валентинки своїми руками”

Напередодні Дня Святого Валентина 12 лютого в бібліотеці-філії №1 по роботі з дітьми (Мазепи,11А) Івано-Франківської МЦБС, Департаменту культури Івано-Франківської Міської Ради з групою читачів проведено творчу годину-сюрприз “Зробимо валентинки своїми руками”.

Звідки взялось це свято? Та ще й ці гарні валентинки? Учні дізнались з розповіді бібліотекаря і переглянувши відеоролик “Легенда про Святого Валентина”.
В цьому святі багато любові, щирості, радості, мабуть, всього найкращого, що є в людському серці. В цей день люди дарують один одному гарні листівки з найкращими побажаннями, сердечка, подарунки, квіти, які свідчать про любов. В цей день відчуваєш, що тебе люблять і любиш ти.

Бібліотекар запропонувала дітям зробити невеличкі подаруночки тим, кого вони люблять і провела майстер-клас з виготовлення святкової валентинки.
Учні проявили свою майстерність. Кожний з них задумав кому буде дарувати валентинку і вклав в свій подаруночок усю свою душу, любов і ласку. Бо дарувати подарунки – це дуже приємно і радісно.

Наостанок усі разом склали вірша про любов, бо вона того варта, щоб люди писали вірші, пісні про це прекрасне почуття – любов!
Жартівлива пісня про кохання розважила усіх присутніх, лунали сміх і радість.
Свято Валентина освітлює людей любов’ю, щастям, робить їх романтичними і добрими.

Відповідальна за проведення Таргоніна В.Ю.

Поділіться цим записом в:
Top