“Різдвяний вернісаж”

Різдво… Кожна душа переживає особливий утаємничений момент народження свого спасителя. Це свято родинне, його хочеться розділити з найближчими людьми.

10. 01. 2019 р. учасники клубу “Люди золотого віку”, що діє в читальному залі ЦБ (вул. П. Орлика, 5), зустрілись, щоб поділитись радістю, яка панує в душах в ці дні свят: насолодитись спілкуванням і переглядом творчих робіт у виставковій залі Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття, де вже традиційно експонується виставка “Різдвяний вернісаж”. Саме атмосфера, яку створила різдвяна  виставка майстрів пензля, дозволила присутнім зануритись в казку Різдва. Виставковий зал, наповнений творчістю людей, які представили свої найкращі роботи, сердечні побажання і колядки, музичні композиції. Все це яскравим, святковим фейєрверком надовго запам’ ятається усім присутнім.

Особливо приємно, що серед робіт представлених на виставці були роботи  учасника нашого клубу Мирона Євгеновича Левицького. Заслужений працівник культури України, він багато років працював методистом, провідним спеціалістом Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття.

Людина неординарна, багатогранна, дуже творча… Чудовий музикант і художник. Він прикрасив нашу зустріч розповідями про святкування Різдва з батьками в ті далекі роки свого дитинства, про яке згадує з особливим трепетом. Минулого року  за ініціативи п. Мирона побачила світ книга, присвячена його родині, написана Михайлом Гнатюком“ Родина Левицьких: священники, митці, педагоги”. Традиційно наші зустрічі наповнені поезією, яку дарують нам наші поети: Світлана Пілецька, Ярослава Харук, Андрій Гелета. Друзі привітали з днем народження п. Юстину Лялик, нашу активну і улюблену подругу, яка завжди надихає нас своїм оптимізмом. З привітальним словом виступили: Мирослав Аронець та Михайло Гнатюк. Дует “Барвінок” у складі Стефанії Капустинської та Галини Бегметюк подарував усім присутнім незабутнє музичне вітання. Керівник клубу Ірина Тарновецька-Мороз доклала максимум зусиль та душевних сил, аби всі учасники святкового дійства отримали багато позитиву, бо цікаве і змістовне спілкування з друзями завжди піднімає людину, дає їй крила творчості, наснагу до життя.

З 6 січня і до кінця свят Різдвяного циклу в читальному залі ЦБ МЦБС (вул. П. Орлика,5) буде представлена святкова виставка-інсталяція ”Різдвяне диво і час коляди”.

Бібліотекарі креативно оформили виставку, яскраво відобразивши обрядовість та духовно-містичний зміст Різдва, багатовікові традиції і звичаї  святкування українського народу. Виставка незмінно привертає увагу та викликає інтерес наших відвідувачів, підсилює відчуття святкової аури та урочистості, додає позитивного настрою.

Сердечно дякуємо колективу ОНМЦ за сприяння в організації та проведенні Різдвяної містерії.

Поділіться цим записом в:
Top