Піар-акція з нагоди святкування 583 річниці села Хриплин

08.09.2019р. о 17:00 год. на площадці біля народного дому бібліотека-філія №13 (с.Хриплин, вул. Берегова 4в) та відділ АБІС Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради – відбулась піар-акція до Дня села Хриплин з презентацію технологій віртуальної реальності. 

Хоча й окуляри віртуальної реальності зазвичай асоціюють саме з відеоіграми та розвагами, насправді їх можна активно використовувати для навчання та популяризації книги та читання. Саме ці можливості ми продемонстрували гостям заходу. Мешканці села з радістю тестували VR пристрій, особливу цікавість віртуальна реальність привернула дітей. Кожен з них, по декілька разів, пробував різні додатки пристрою. Від серйозного та “небезпечного”, як то політ у космос та мандрівка у джунглі, до звичайних розваг та ігор: подорож морями та океанами та Американські гірки.

Після нашої презентації на площі розпочався концерт за участю мистецьких колективів села та вітання від сільського голови Соколика Романа та міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Також, учасники заходу ознайомлювались з виставкою в бібліотеці “Село моє! Краплиночка на карті України”, малювали розмальовки та смакували торт, подарований мером Івано-Франківська, під час урочистостей з нагоди 583 річниці села.

Піар-акція пристроїв віртуальної реальності стала можливою завдяки Платформі Тепле Місто, які надали грантову підтримку та можливість забезпечити пристроями наші дитячі бібліотеки МЦБС. Сподіваємось, що такі пристрої будуть у всіх бібліотеках міста та України, особливо чекають новинку технології користувачі бібліотеки-філії №13 с. Хриплин. 

Відповідальні Бабій О.С. та Гашевський Т.Д.

Поділіться цим записом в:
Top