Майстер – клас “Світ дивних поробок”

Сьогодні дитина – це особистість, яка прагне до пізнання, до чогось нового і цікавого, їм хочеться пробувати себе самих в різних напрямках і досягати висот вже зараз. Тому потрібно розвивати у дитини унікальність і неповторність, бо діти – це діамант, який потрібно відшліфувати, щоб у його гранях засяяли веселкові барви.

Саме з метою розкриття дитячих талантів 16.07.2019р. о 13-год. в бібліотеці-філії №13 (с.Хриплин, вул.Берегова 4в) МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради відбувся майстер – клас з виготовлення паперових підставок для ручок та олівців. Трішечки творчості, натхнення, гарного настрою і звичайний папір в дитячих руках перетворився в оригінальні підставки.

Всього за годину, діти добре відпочили, поспілкувалися, полистали цікаві книжечки, навчилися новому, та пораділи своєму творінню. Вони також скористалися можливістю поєднати приємне з корисним, адже підставка для шкільного приладдя стане в пригоді кожному школяру.
Такі заняття з декорування сприяють розвитку естетичного смаку, творчих здібностей та бажання творити і творити своїми руками.

Відповідальна за захід Бабій О.С.

Поділіться цим записом в: