Літературне асорті “Теплі історії до спілкування”

09.10.2018 р. на базі літнього відпочинкового табору с. Лімниця за підтримки міського голови Руслана Марцінківа   та директора Департаменту культури Надії Загурської вже вкотре відбувся День дозвілля для людей «золотого віку». Провідний бібліотекар бібліотеки-філії №7 Івано-Франківської МЦБС М.Железняк підготувала для присутніх літературне асорті “Теплі історії до спілкування”. Історії зібрані з книг об’єднаних в серію “Теплі історії”.

Зібрані історії про почуття й настрої, сумніви й рішення,  далеку дорогу й затишний дім, чужі міста й близьких людей, солодкий  шоколад і терпкувато-гірку каву. У них немає однозначних висновків і незмінних рецептів, а є пошуки та віра в імпровізацію. Є любов і  сміливість, крихта суму й багато радості, чимало мрій і не менше спогадів.

Герої цих історій – прості жителі звичайних містечок, загублені,  знайдені, закохані, замислені, умільці надихати й такі, що за клапоть  натхнення готові поділитися останньою філіжанкою кави – хоча, що тут казати, вони готові ділитися своєю кавою й просто так. Автори розповідають про найрізноманітніші дива у житті їхніх персонажів, як от диво пізнання Бога чи диво дружби бізнес-леді з бідним хлопчиком, що збирає пляшки біля смітників; про диво кохання з першого погляду чи трепетної подружньої любові аж до старості; про зцілення серця домашнім затишком, ковтком пахучої кави або прогулянкою улюбленим містом; про найрідніших на світі людей і про те, як бути щасливими.

М.Железняк провела присутніх стежками, які ведуть у царство чарівних книг. В атмосфері дружньої бесіди присутні виявили бажання декламувати  вірші, гуморески та й розказати свої власні історії, які могли би також увійти в серію “Теплі історії”…

 

Поділіться цим записом в:
Top