“Книгоманія – 2019 р.”

Бути Читачем – це не менший талант, ніж бути   Письменником.

                                                                                                Тіна Гальянова

10 квітня 2019 р. в бібліотеці-філії №5 (вул. Галицька,100) Департаменту культури Івано-Франківської міської ради пройшов відбірковий ІІ тур в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія — 2019 р.”

В читацьких щоденниках семикласники подали свої думки і відчуття  з різноманітними позначками, малюнками від прочитаних 8 видань. А от Нижник Юліана, учениця 24 школи, потішила присутніх своїми кросвордами, представляючи твори Малгожати-Кароліни Пекарської “Клас пані Чайки”, “Лотерея”. Голосуванням жюрі визначено претендента на ІІІ міський тур Дохняк Тетяну, ученицю української гімназії №1, яка презентувала книжку Андрія Кокотюхи “Таємниця козацького скарбу”.

Учасники конкурсу з  подивом переглядали яскраво оформлені читацькі  щоденники, в які вписує пережите від прочитаного і цитати з книг  Третяк Марія, голова жюрі і постійна читачка нашої бібліотеки (записана з 5-го класу) . Вона поділилася читацьким досвідом і розповіла як книги допомагали вирішувати життєві проблеми.   

Під час літературного підвечірку присутні визначали номінації прочитаним книгам. До прикладу:  “Пораджу другові”, “Цікава тема”, “Перечитаю ще раз” та ін.

На завершення заходу завідувачка бібліотеки-Філії №5 вручила учасникам  подяки і призові подарунки, побажала, щоб їм до рук потрапляли хороші книжки, які будуть дороговказом у житті.

Відповідальна Українець С.

Поділіться цим записом в:
Top