“Знання нам відкриває стежку у майбуття”

          В Україні день 1 вересня з давніх-давен — не просто початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято — День знань. День знань завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і , водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень. Попереду нові відкриття, пізнання та перемоги, зустрічі з новими друзями і, звичайно, з новими книгами.

      З цієї нагоди працівниками   бібліотеки-філії №6 (вул. Вовчинецька, 188) МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради 1.09.2019 року була організована виставка-порада «Знання нам відкриває стежку у майбуття».  Бібліотека – одна з перших та найважливіших сходинок дітей до Країни знань, книги, читання. Читання книг збагачує життя, робить його більш цікавим і наповненим та допомагає пізнавати світ.

       Бібліотекар ознайомила читачів з низкою книг, які будуть чудовими помічниками для школярів протягом усього навчального року, а саме – енциклопедіями, довідниками, методичною літературою та цікавими періодичними виданнями на різну тематику.

 Виставка викликала неабиякий інтерес у користувачів бібліотеки.

У цей день від усієї душі бажаємо усім міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань .

Відповідальна Іванишин А.-Б.М.

 

Поділіться цим записом в:
Top