Волонтерська піар-акція на підтримку виставки живопису молодих людей з інвалідністю “Дивовижні”

З 2 по 6 листопада 2019 року, працівники абонементу  центральної міської бібліотеки (вул. Короля Данила, 16) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради, проводять волонтерську піар-акція на  підтримку виставки живопису молодих людей з інвалідністю “Дивовижні”, організованою партнерами –  БО “Українська Благодійницька Мережа”, на якій будуть представлені творчі роботи Уляни Белей та Любов Оробець і відкриття якої відбудеться 7 листопада о 15:00 в Музеї Мистецтв Прикарпаття (площа Шептицького,8).

Напередодні відкриття виставки бібліотекарі власноруч виготовили піар-листівки та вручали їх жителям міста на вулицях, знайомлячи із учасниками мистецького дійства.

Також бібліотекарі  активно розповідають всім користувачам абонементу, які відвідали в ці дні бібліотеку, про творчість та мрії мешканок Будиночку сиріт з інвалідністю “Оселя Віри, Надії та Любові” Уляни Белей (дівчини, що малює ротом) та натхненної природою Люби Оробець, пропонуючи переглянути чи придбати листівки, виготовлені волонтерами БО “Українська Благодійницька Мережа” за роботами цих  двох дивовижних дівчат. Кошти за продаж листівок будуть також передані волонтерам. 

Знайомтесь із учасниками виставки живопису молодих людей з інвалідністю “ДИВОвижні”: 

Люба Оробець є мешканкою Будиночок сиріт з інвалідністю “Оселя Віри, Надії та Любові”. Бачення природи у її роботах – неймовірне!

Уляна Белей, яка малює ротом, є однією із її учасниць:

Відповідальна за підготовку  піар-акції – Кирста О.М. 

Поділіться цим записом в:
Top