Викладка-застереження “Наркоманія: профілактика і подолання”

26 червня 1987 року Генасамблея ООН затвердила рішення про заснування Міжнародного дня боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу.
Про наркоманію сьогодні говорять у всьому світі. Ця проблема турбує політиків, медиків, соціологів, юристів, педагогів. За приблизними даними, у світі налічується понад один мільярд наркоманів. Це – соціальна трагедія.

Інколи людина, не до кінця усвідомлюючи наслідки безпечного відношення до свого життя і здоров’я, наражає себе та своїх рідних на великі неприємності та небезпеки, які закінчуються порушенням здоров’я, а часто і його повною втратою.

В профілактичних цілях для молоді 26.06.2019 року в бібліотеці-філії №6 (вул. Вовчинецька, 188) Департаменту культури Івано-Франківської міської ради була організована викладка  застереження «Наркоманія: профілактика і подолання».

Відвідувачі мали змогу дізнатися багато корисного для себе та свого подальшого способу життя. До їх уваги були представлені книги, газетні та журнальні статті про здоровий спосіб життя, непоправну шкоду від вживання наркотиків. Ця література ознайомила їх з основними видами наркотичних речовин і пов’язаними з ними небезпеками.
Під час бесіди з підлітками бібліотекарі обговорили ряд важливих питань: «Як проявляється дія наркотичних речовин на людський організм і психіку», «Профілактика шкідливих звичок» тощо.

Молоді необхідно усвідомити, що вживання наркотиків не просто шкодить здоров’ю людини, а й знищує, вбиває її.
Відповідальна Подолецька Г.І.

Поділіться цим записом в: