Абонемент

Головна  >>  Бібліотеки

placeholder м.Івано-Франківськ, вул. К. Данила, 16
email biblio.if.abon@gmail.com telephone +38 0342 53 45 03
people Завідуюча відділу обслуговування Кирста Ольга Михайлівна
calendar Графік роботи:
понеділок – четвер clock 10:00 – 18:00
п’ятниця closed вихідний день
субота clock 10:00 – 18:00
неділя clock 09:00 – 17:00

Абонемент ЦБ є одним з основних підрозділів відділу обслуговування ЦБ.
Популяризація книжкового фонду здійснюється через організацію різноманітних виставок, тематичних полиць, а також камерних форм масової роботи. Абонемент ЦБ обслуговує як центральну частину міста, так і користувачів з інших районів.

На сьогоднішній день наш читач є перебірливим у пошуках джерел інформації маючи свій комп’ютер і Інтернет та інші засоби інформації, не кожен користувач звертається до бібліотеки.

Серед форм масової роботи абонементу найпопулярнішими є презентації книжкових виставок, репортажі з книжкової полиці, експрес інформації, прес – калейдоскопи, бенефіс читача, години історичної пам’яті, екскурс у минуле та ін…

В проведенні масових заходів абонемент ЦБ тісно співпрацює з Народним Домом № 1, Обласним управлінням юстиції, соціальною службою у справах сім’ї та молоді, ЗОШ № 1,4,7, школою – ліцеєм № 23, громадськими об’єднаннями, зокрема з міським осередком «Союзу українок».

В січні 2014 року відбулося відкриття абонементу ЦБ після капітального ремонту. Фінансову допомогу надав Міський виконком, зокрема міський голова Анушкевичус В.А. та заступник з гуманітарних питань Верес М.Й.

Поділіться цим записом в: