Бук-ленд «Бібліопосиденьки на галявині»

12.06.2018 р. о 12.00. на території бібліотеки-філії №5 (вул. Галицька 100) Департаменту культури Івано-Франківської міської ради, проведено бук-ленд «Бібліопосиденьки на галявині» в рамках проекту МСБС «ЛІТО+».


Розпочався захід грою-знайомством «Павутинка», під час якої діти називали своє ім’я та улюблену книгу. Присутні дошкільнята і школярі проявили себе як бібліотекарі, актори, гумористи, ілюстратори. Серед викладеної літератури вони шукали пізнавальні книги і періодику відповідної тематики (енциклопедії для допитливих, для дівчаток, для хлопчиків; серії «Творча майстерня», «Швидка допомога», «Я люблю читати»; журнали «Колосок», «Куля», «Дзвіночок», «Смайлик»), і самостійно здійснювали огляд. За тим, бажаючі озвучили вірш в ролях Г.Бойка «Веремія», інші — читали гуморески і загадки, грали в гру «Казкова плутанина». Дві команди змагалися на кількість ілюстрацій на асфальті (літературний герой або предмет, захист малюнка). Дошкільнята на папері малювали долоньками сонце, пальчиками — дерева, рибки. А школярі колективно писали казку на тему «Літо. Відпочинок. Книга.».

На завершення дійства діти створили плакат з побажаннями на підтримку воїнів «Читачі бібліотеки №5 м. Івано-Франківська дякують за мир», який бібліотекарі передадуть волонтерам. Всі учасники отримали солодкі призи. А ті, які брали участь до кінця, подорожували країною Шрека в журнальній грі.
На заході були присутні представник соціальної служби по роботі з сім’ями, батьки, переселенці.
Відповідальна Українець С.І.

Поділіться цим записом в:
Top