“Безпечний інтернет”

“ Не можу уявити 

                                                           життя без інтернету,

                                                           що всі куточки світу

                                                           заплів в свої тенета”

                                                              ( К. Василенко)

11.02.2020 р. в читальному залі бібліотеки – філії №14 ( вул. Довженка,12) МЦБС Департаменту культури Івано – Франківської міської ради проводилась слайд – презентація “Безпечний інтернет”.

Цього року 11 лютого у світі відзначається День безпечного інтернету під гаслом “Разом для найкращого інтернету”. Люди об’єднуються для того, щоб підвищити освіченість з питань безпеки онлайн. Інтернет є прекрасним місцем  як для навчання, так і для відпочинку, для спілкування з друзями, перегляду корисних відео та вивчення іноземних мов. Але, як і весь реальний світ, мережа теж може бути небезпечна. Діти нерідко “ зависають” у соціальних мережах, грають онлайн ігри. Перед тим, як дозволити дітям виходити в інтернет самостійно, слід вивчити ряд правил. Саме з такими правилами користувачі могли ознайомитися, переглянувши слайд – презентацію “ Безпечний інтернет”. Щоб перевірити свої знання,  потрібно було пройти онлайн тестування на тему “ 10 правил безпечної роботи в інтернеті”. А гра “ Валіза” підбила підсумки про набуті знання: кожний учасник одержував стікер і повинен розділити знання і навички за принципом:

  • якщо учасник не отримав цінної інформації – стікер “ відправляють” до корзини для сміття;
  • якщо нові знання треба ще раз “ прокрутити” – до пральної машини;
  • якщо отримані знання корисні – до валізи, щоб забрати з собою і втілювати в життя. 

Завданням бібліотекаря було сприяти обізнаності учнів про небезпеки інтернету та шляхи їх подолання і мотивувати їх поширювати цю інформацію у своєму середовищі.

Відповідальна за проведення Засєдко Р.О.

Поділіться цим записом в: