Анонс подій

Event Information:

 • Літературне свято “Кобзар: книга священна і вічна” в читальному залі ЦБ

  4.03.2014 року о 13.30 в приміщенні читального залу ЦБ (вул. П. Орлика, 5) було проведено літературне свято «Кобзар»: книга священна і вічна» з учнями й вчителями ЗШ І-ІІІ ступенів №4 (вул. Південний Бульвар, 24) в рамках проекту «Бібліотечна Шевченкіана», присвяченому 200-літтю від дня народження Т.Г. Шевченка

  Епіграфом до заходу взято слова Ліни Костенко: «Кобзарю! Знов до тебе я приходжу, бо ти для мене совість і закон».

  Присутні разом з учасниками дійства мали змогу перегорнути сторінки безсмертного «Кобзаря», подумки перенестися в епоху ХІХ ст. і побачити нашу неньку-Україну, жінку-страдницю, сивочолого кобзаря, образи яких так досконало й яскраво змалював поет в своїй жанрово й тематично багатій творчості.

  Протягом всього заходу звучало високопоетичне й таке актуальне на сьогодні Шевченкове слово. Учні декламували поезії Т.Г. Шевченка «Мені тринадцятий минало», «Мені однаково, чи буду…», «Барвінок цвів і зеленів», «Заповіт», уривки з поем «Гамалія», «Наймичка», а також інсценізували уривок з поеми «Тополя».

  Бібліотекарі читального залу ЦБ підготували мультимедійну презентацію «Його слово живе між нами», яка гармонійно доповнювала захід.

  На завершення свята була представлена бібліотечна виставка до 200-ліття від дня народження Т.Г. Шевченка «Крізь віки він будить дух народу».

  Відповідальні за проведення колектив читального залу ЦБ.

Поділіться цим записом в: