«Аліса в країні Див»

4 червня в центральній бібліотеці для дітей (вул. С. Бандери, 8 ) відбулася презентація книжки Л. Керролла «Аліса в країні Див», яка розроблена та подарована бібліотеці компанією Live Animatrions, ця книга з унікальною технологією доповненої реальності, ілюстрації якої оживають.

                                 
Зустріч вихованців студії образотворчого мистецтва МЦДЮТ з дивовижною книжкою проходила в стилі англійського чаювання та нагадувала учасникам заходу про «Божевільне» чаювання з повісті про Алісу. Столики були сервіровані холодним чаєм та печивом. Серветки з малюнками Євгенії Гапчинської перегукувалися з ілюстраціями до твору та створювали святкову атмосферу.

Учасники заходу налаштувалися на цікаву розмову про книжку, де неможливе – можливе, а те, що є правдою, насправді й навпаки. Діти поринули у світ фантазії і не думали про час, адже на годиннику була саме та година, коли треба пити чай!

За чашкою чаю проходило спілкування. Бібліотекар розповіла про історію створення книги, про те, як цінується ця книжка в Англії і що вживання у розмові висловів з цього твору вважається у англійців правилами гарного тону.  Отож, учасники чаювання спробували відчути себе на деякий час справжніми англійцями: зачитували цитати з «Аліси у країні Див», а потім тлумачили їх. Було цікаво й смачно!

Дванадцять оживаючих ілюстрацій почергово оживляли за допомогою смартфона та виводили зображення на телевізійний екран. Сміялися, згадували прочитані сторінки та порівнювали з фільмом про Алісу.

Зустріч завершилася конкурсом – три команди змагалися на швидкість складання пазлів. З 105 пазлів треба було скласти ілюстрацію Є.Гапчинської з твору про Алісу та  оживити її.

Зустріч завершилась! Проте Аліса та дивовижна історія про неї чекає на читачів! Приходьте читати та дивитися унікальну книжку!

Захід підготувала та провела бібліотекар читального залу Томілова Лілія.

Технічна підтримка Гашевського Тараса.

Щира подяка компанії Live Animations за представлені книги!

Поділіться цим записом в:
Top